Gelekt en groot: Peugeot HX1 Concept voor IAA!
We hebben alvast hét grote Peugeot-nieuws van de IAA op deze site! Het gaat om de HX1 Concept, een forse hybride met vleugeldeuren.
De afbeeldingen verschenen op Worldscoop, dat via via een tijdschrift met afbeeldingen van de concept-car in handen heeft gekregen. Het Franse forum kon zodoende ook al wat details vertellen.
De HX1 is volgens Worldscoop 4,95 meter lang, 1,37 meter hoog en 1,99 meter breed. De Cw-waarde is 0,28. De hybride aandrijflijn heeft een vermogen van 299 pk en is dus waarschijnlijk gelijk aan die van de SR1 Concept.
De Peugeot HX1 beleeft z'n publieksdebuut op de persdag van de IAA in Frankfurt op 13 september. Zeer binnenkort lees je alle informatie over deze HX1 Concept op www.autoweek.nl. Houd je favoriete site dus goed in de gaten!
PRIVATE LEASE Peugeot
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Peugeot 208 GT | Adaptieve cruise control met Stop&Go functie | Armsteunen op de voorportieren bekleed met kunstleder met groen sierstiksel (GT-Line) | Climate Control
- 2025
- 10 km

Peugeot 208 Style | Dashboard en deurpanelen in kunststof met carboneffect | Ecoled koplampen | Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels
- 2025
- 10 km

Peugeot 2008 GT | Advanced Active Safety Brake met camera en radar | Climate Control | Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels
- 2025
- 10 km