en nog veel meer..
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
We krijgen van GeigerCars een Mustang te zien die niet alleen van zijn grille is ontdaan, maar ook nog eens voorzien is van een bodykit compleet met een splitter aan de voorzijde en een diffuser aan de achterkant. Ook een achterspoiler is aanwezig. De extra delen zijn vervaardigd uit koolstofvezel.
GeigerCars zet de Mustang op 20-inch lichtmetalen wielen en wie zijn Mustang in een uniek kleurtje wil laten spuiten, kan voor zo'n 6.000 euro elke gewenste kleur over zijn 'Stang uitgestort krijgen.
De 5.0-liter V8 krijgt gezelschap van een nieuwe krukas, versterkte zuigers en aangepaste drijfstangen. Daar blijft het niet bij, het blok krijgt namelijk een 2,9-liter metende supercharger op zich geschroefd. Het eindresultaat is een V8 die ruim 820 pk en 760 Nm levert. De auto op de foto's kost 109.450 euro. Uiteraard zijn bepaalde onderdelen ook los te bestellen.
De discussie is gesloten.
Reageren is niet meer mogelijk.