Fotoshow: Dubai International Motorshow

Mercedes SLS AMG Desert Gold (foto: Hans van den B
Zenvo ST1 (foto: Hans van den Berg)Bugatti Veyron Nocturne (foto: Hans van den Berg)Aston Martin V12 Vantage (foto: Hans van den Berg)Bertone Mantide (foto: Hans van den Berg)Ultimate Aero TT (foto: Hans van den Berg)Aston Martin Rapide (foto: Hans van den Berg)Bentley Mulsanne (foto: Hans van den Berg)Maserati Gran Turismo (foto: Hans van den Berg)Kepler Motion (foto: Hans van den Berg)Gemballa Mirage GTFerrari California (foto: Hans van den Berg)BYD S8Cadillac CTS Coupé (foto: Hans van den Berg)Alfa Romeo 8C Competizione Spider (foto: Hans van
De tentakels van de AutoWeek newsdesk reiken ver, zelfs tot in het Midden-Oosten. Dankzij fotograaf Hans van den Berg kunt u ook zien hoe het er aan toeging op de Dubai International Motor Show.
De autofabrikanten hebben goed door dat in het Midden-Oosten (ondanks de recessie) nog steeds het grote geld zit. Vandaar dat de exoten oververtegenwoordigd zijn. Uiteraard zien we de Mercedes SLS AMG Desert Gold en de Aston Martin Rapide, maar ook hypercars als de Bertone Mantide, Zenvo ST1 en de Ultimate Aero TT geven acte de presence in het emiraat.
Toch zijn er ook normale auto's aanwezig. Renault toont bijvoorbeeld de Fluence en de Laguna Coupé, terwijl het Chinese BYD aanwezig is met de S8. Klik rechtsboven voor de volledige fotoshow.

Lezersreacties (30)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.