Ford Mustang-programma op de schop

Ford Mustang
Ford MustangFord MustangFord MustangFord MustangFord MustangFord MustangFord Mustang
Ford heeft het programma van de populaire Mustang voor modeljaar 2008 op de schop gegooid. De belangrijkste nieuwigheid is de komst van Ford Shelby GT500KR.
Ford heeft het programma van de populaire Mustang voor modeljaar 2008 op de schop gegooid. De belangrijkste nieuwigheid is de komst van Ford Shelby GT500KR.
Deze door Shelby onder handen genomen auto is namelijk de snelste productie-Mustang ooit, dankzij een 5,4-liter V8 met supercharger. Deze levert 540 pk, bijna evenveel als in een Ford GT dus. De auto is een eerbetoon aan de oorspronkelijke 'King of the Road' Mustang, die 40 jaar geleden op de markt kwam.
De modelwijzigingen zijn verder bescheiden van aard. Zo zijn zij-airbags voortaan standaard op alle Mustangs en komt 'Interior ambient lighting' als optie beschikbaar. Drie nieuwe lakkleuren en 18 inch lichtmetalen wielen voor de 3,8-liter V6 zijn andere in het oog springende wijzigingen.
Daarnaast komen er nog een aantal speciale versies, zoals een Mustang met het 'Warriors in Pink' pakket. Deze speciale uitvoering vestigt de aandacht op de 'Warriors in Pink', een stichting die aandacht schenkt aan de problemen van vrouwen met borstkanker. Echt geïnteresseerden zullen zich weer tot de grijze import moeten wenden om een Mustang van het nieuwe modeljaar onder de carport te krijgen.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.