'Fiat vervangt Punto door vijfdeurs 500'

Fiat Punto 0.9 TwinAir Easy
De huidige Fiat Punto gaat alweer een tijdje mee. Er gaan geluiden dat de auto opgevolgd zal worden door een nieuwe vijfdeurs versie van de 500.

Volgens het Britse Auto Express kunnen we de opvolger van de Punto in 2015 verwachten. Het onderstel van de Punto zal daarvoor (in doorontwikkelde vorm) wel gewoon worden gebruikt, maar qua styling zal de auto veel weghebben van de huidige 500, in lijn met de 500L. Herkenbare elementen zoals de koplampen en de korte motorkap zullen daar ook op terugkeren. De auto onderscheidt zich van de gewone 500 en de 500L door als vijfdeurs meer ruimte te bieden.

Heel verwonderlijk is de keuze niet, gezien het feit dat Fiat de 500-range ook binnenkort uitbreidt met de 500X – een cross-over die ook in veel opzichten leentjebuur speelt bij de reguliere 500. Zowel de 500X als de opvolger van de Punto zullen gebruikmaken van de bekende krachtbronnen uit de rekken van het Italiaanse merk, waaronder viercilinder diesel- en benzinemotoren en de TwinAir-tweecilinder.

PRIVATE LEASE Fiat

Lezersreacties (73)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.