AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Ferrari krijgt boete in VS
9
Ferrari heeft van de Amerikaanse verkeersveiligheidsdienst een boete gekregen van 3,5 miljoen dollar (2,8 miljoen euro) voor het niet naleven van regels. Dat maakte de National Highway Traffic Safety Administration vrijdag bekend.
Ferrari krijgt de boete omdat er geen melding werd gemaakt van drie dodelijke ongelukken en verplichte veiligheidsrapporten niet werden ingediend bij de autoriteiten. Ook gaf Ferrari de klachten van klanten niet door. Met die informatie willen de autoriteiten bekijken of er eventuele technische gebreken zijn met voertuigen van autoproducenten. Dit speelde bij Ferrari sinds 2011. Ferrari gaf aan dat de regels per ongeluk niet werden nageleefd en zal nu alle procedures volgen.
Woensdag werd nog bekend dat Ferrari wordt afgesplitst van het Italiaans-Amerikaanse moederbedrijf Fiat Chrysler en een aparte beursnotering krijgt.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Ferrari F430 4.3V8 F1 CARBON, LEDER, XENON, CLIMATE CONTROL, DEALER ONDERHOUDEN, ROSSO CORSO, NETTE STAAT, WEINIG KILOMETERS, LICHTMETAAL 19"
- 2006
- 22.179 km
€ 89.950

Ferrari 296 - Kroymans Ferrari
- 2024
- 3.100 km
€ 299.500

Ferrari 365 GTB/4 Daytona Plexiglas | Concours condition | Classiche Certificate
- 1970
- 77.020 km
€ 789.000
Lees ook
Nieuws

Ferrari 849 Testarossa is duur, maar is ook een koopje
Nieuws

'Ferrari Daytona' uit Miami Vice gaat onder de hamer
Achtergrond

Slechts één elektrische Ferrari: ‘Koper wil ze niet’
Nieuws

Supercar met V12 op Ferrari-basis: dit is de Talos XXT
Nieuws
