AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Ferrari breekt met dealers
27
Ferrari heeft het contract met de Europese dealers geannuleerd. Alle huidige contracten lopen af op 30 juni 2010. De reden voor de breuk is dat het Italiaanse merk een kleiner dealernetwerk wil.
Maranello wil overgaan op A- en B-klasse dealerschappen. De reden hiervoor is dat het steigerende paard het informatieverkeer tussen het bedrijf en de dealers wil verbeteren. De algemeen manager van Ferrari Oostenrijk, Josef Smoly, bevestigt dit nieuws in het vakblad Automotive News Europe. Vooral Duitsland's Ferrari-netwerk wordt overhoop gegooid. Smoly meldt dat zes Duitse dealers geen nieuw contract krijgen. Dit is bijna een derde van Ferrari Duitsland. Het huidige Duitse netwerk bestaat nu uit 19 dealer met 21 faciliteiten en 3 extra service centra. Een Duitse Ferrari-dealer denkt dat zelfs de helft van het totale Europese netwerk zal verdwijnen.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook
Nieuws
Niels van Roij zet zaag in Ferrari Testarossa
Nieuws
Ferrari 849 Testarossa: SF90-opvolger gaat Volkswagen achterna
Autotest
Zo moeilijk maar leuk is zelf schakelen in de laatste Ferrari V12's met handbak
Nieuws
Niet naar de F1 in Zandvoort? Probeer Buren eens
Nieuws