Facelift Friday: Nissan Qashqai (2010)
Grote kijkers of samengeknepen 'lenzen'?
Als er één auto is die als voorbode van de huidige cross-overhype mag gelden, dan is het de eerste Qashqai. De auto met de wat vreemde naam was kennelijk precies waar de doelgroep van compacte middenklassers negen jaar geleden op zat te wachten. Hele volksstammen ruilden hun brave hatchback in op de stoere, hogere Japanner, die ook nog eens veel ruimte bood en prima rij-eigenschappen had. Toen er ook nog een Qashqai +2 op de markt verscheen, met meer ruimte en twee extra zitplaatsen, kwam deze auto voor nog meer mensen in beeld.
In 2010 was het tijd voor een facelift. De oorspronkelijke neus met z'n grote, vierkant gevormde koplampen maakte plaats voor een front met wat kleinere, eigenwijzer gevormde kijkers. De geniepig kijkende lenzen zorgden samen met de nieuwe grille en anders gelijnde voorbumper voor een modernere aanblik, maar moderner hoeft natuurlijk niet beter te zijn. Welke verschijningsvorm heeft jullie voorkeur?
PRIVATE LEASE Nissan Qashqai
Uitgelicht aanbod

Nissan Qashqai 1.6 Acenta, Clima, Navi Cruise, Nap
- 2007
- 163.731 km

Nissan Qashqai 1.5 ePower Tekna Two Tone / Uit voorraad leverbaar ! / Navi / Apple Carplay/Android Auto / Panoramadak / Clima / 360* Camera / Bluetooth / Keyless / Pro Pilot /
- 2023
- 5 km

Nissan Qashqai 1.2 N-Connecta NAVI | CLIMA | CRUISE | CAMERA | LM-VELGEN | PANODAK | TREKHAAK
- 2018
- 33.202 km
Lees ook

Praktijkervaring Nissan Qashqai: dit vinden eigenaren van hun auto

Eindejaarsvideo - ‘Technisch de leukste auto van het jaar’

Toyota Corolla Cross vs. Nissan Qashqai - Vergelijkende Test

Bewezen: knoppen zijn beter dan schermen

Nissan Qashqai (J11): Talentvolle allrounder - Koopwijzer

Nissan Qashqai e-Power - Test
Gerelateerde forum topics
Lezersreacties (59) (gesloten)
De discussie is gesloten.
Reageren is niet meer mogelijk.