Europese vraag Lexus LM vijf keer zo hoog als verwacht
Aziatisch fenomeen
Dat de Lexus LM als ultraluxe MPV ook naar Europa komt is al bijzonder, nu blijkt ook dat de vraag naar de LM in ons werelddeel vijf keer zo hoog is als Lexus had verwacht.
De Lexus LM gaat op het gebied van luxe en comfort verder waar anderen stoppen. In Azië is dit type luxe 'bus' voor weldadig personenvervoer populair, wat zelfs voor Volvo reden was met de EM 90 te komen, een Zeekr 009 met Volvo-uitstraling. Grote MPV’s boordevol verwennerij, die doorgaans niet naar Europa komen.
Lexus maakte dit jaar bekend dat de LM wel naar Europa komt. Dat veroorzaakte in de landen waar de LM leverbaar wordt meer vraag dan verwacht, vijf keer zo veel als Lexus had verwacht. Onder meer in Duitsland kun je de LM bestellen, in Nederland zal dat niet snel het geval zijn. Ook het gegeven dat de auto in andere Europese landen gewilder blijkt dan gedacht, zal dat volgens een woordvoerder van de importeur niet veranderen.
In Duitsland begint de Lexus LM bij €122.700.
PRIVATE LEASE Lexus
Had je deze auto's al gezien?

Lexus UX 250h Business Line Pro
- 2020
- 84.093 km

Lexus ES 300h Comfort Line | Schuifdak | Leder | Stoelverwarming | Adaptive cruise | Carplay | Camera | Memory | Keyless | Full LED
- 2021
- 168.882 km
![Lexus UX 300e Electric Executive 54kWh [ Schuifdak Leder Stoelventilatie ]](https://cdn.autotrack.nl/cdn-cgi/image/width=320/57710019/0-3353a660e3e7a7d174eeef1af98df3dd.jpg)
Lexus UX 300e Electric Executive 54kWh [ Schuifdak Leder Stoelventilatie ]
- 2020
- 69.182 km