Dodge Charger met Mopar-versiering
Dodge Charger-gemis groeit
De Dodge Charger is - sinds hij in 2006 als sedan reïncarneerde - de bloedbroeder van de Chrysler 300C en inmiddels staat de vernieuwde versie van de op-en-top Amerikaanse sedan in het thuisland alweer een jaar in de showrooms. Aan de Nederlandse neuzen gaat-ie voorbij, iets dat we met de onthulling van de extreme Hellcat-versie nog even extra ingepeperd kregen. Nu heeft Mopar z'n accessoirekasten opengetrokken om het gemis opnieuw iets groter te maken.
Mopar heeft de R/T bij de kladden gegrepen en overgoten met smakelijke extra's. De R/T beschikt van zichzelf al over een 375 pk sterke 5,7-liter Hemi-V8, maar dat is natuurlijk niet genoeg. Hij krijgt er 18 pk en 24 Nm bij dankzij Mopar's Performance Kit. Wat dat voor de prestaties doet, wordt niet vermeld. Verder zien we zwarte striping, Mopar-emblemen op de instaplijsten en een Mopar-15-badge op het dashboard. Wie er eentje wil, moet snel naar The States vliegen. Er worden er slechts 50 in elkaar gezet.
Had je deze auto's al gezien?

Dodge Charger SRT 750pk Hellcat |wide bodykit|carbon intake Lekmaker|sportuitlaat Long Tubeheaders 3"|Race kats|rear diffusor|schuif/kantel dak|Harman & Kardon|memory|blind spot|20"|
- 2015
- 76.403 km

Dodge Charger SXT
- 2008
- 150.812 km

Dodge Charger SRT8 6.4L V8 HEMI 476pk Automaat Schuifdak/Keyless/Camera/Alpine/Xenon/Leer/Lmv20''
- 2014
- 124.062 km