Dit lees je in AutoWeek 34

Veel herboren legendarisch geweld

Volkswagen Transporter Oud en Nieuw
AutoWeek 34 2020
AutoWeek 34 2020

Je leest het in AutoWeek 34 2020

Een nieuwe week betekent uiteraard ook weer een nieuwe AutoWeek. Nummer 34 van dit jaar alweer. Die staat bomvol herboren legendarisch sportievelingen en cross-overs. Dit kun je allemaal verwachten.

Tests

Zoals hierboven aangegeven passeren deze week verschillende scheurneuzen de revue. Zo maakt Marc Klaver de eerste testkilometers in de hagelnieuwe Volkswagen Golf GTI en sturen we met prototypes van de BMW M3 én M4. Die laatste twee zijn goed voor 480 pk en een hele bak vol pret. Ter compensatie van al dit brute geweld maakt Roy zijn eerste rondje in de gloednieuwe Toyota Yaris. Wellicht iets minder spannend, maar minstens zo interessant!

BMW M3

Voor een triotest dienden we bij Ssangyong een testverzoek in: de nieuwe Tivoli mag zich tegenover de Skoda Kamiq en Suzuki Vitara bewijzen. Is de Nederlandse bpm het enige probleem van de SsangYong, of schuilt er meer achter de geringe verkoop?

SsangYong Tivoli Skoda Kamiq Suzuki Vitara SUV

Reportages

Voor wat extra nostalgie pakken we 's werelds bekendste bestelbus: de eerste Volkswagen Transporter. In een nieuwe aflevering van 'Oud en Nieuw' wordt duidelijk of de huidige Transporter nog enige genen met zijn iconische voorvader deelt. Daarnaast gaan we het gesprek met Volvo aan over plug-in hybriden, reizen we voor een nieuwe 'De Dijk' af naar Zeeland en ontmoeten we Sergey Petrov, die het Russische autodealernetwerk op z'n kop zette. Nic krijgt voor het eerst een Nissan Skyline tot zijn beschikking. Niet om zelf een rondje mee te rijden, maar om hem op de Rollenbank te parkeren!

Nissan Skyline Rollenbank Tuning

Dit en meer is allemaal te lezen in de nieuwste AutoWeek. Liever niet op pad? Bestel vanuit de luie stoel het nieuwste nummer. Dan valt hij binnen twee werkdagen op de deurmat

Lezersreacties (4)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.