Chevrolet schaaft Equinox bij

Chevrolet Equinox facelift
Chevrolet heeft de Equinox terug naar de tekentafel gestuurd. Het resultaat krijgen we vandaag te zien in de vorm van een gefacelift exemplaar.

Met z'n lengte van 4,80 meter en z'n hoogte van 1,69 meter is de Equinox een behoorlijke verschijning, maar naar Amerikaanse begrippen is de Chevrolet absoluut geen gigant. In de Chevy-showroom heeft hij wat formaat betreft liefst drie SUV's voor zich te dulden: de Traverse, de Tahoe en de enorme, 5,7 meter lange Suburban.

De huidige Equinox is - hoewel in ons land niet leverbaar - sinds 2010 te koop, en Chevrolet heeft hem nu een facelift gegeven. Het hele front ging op de schop en ook de achterkant is - in mindere mate - aangepakt. Ook het interieur is subtiel onder handen genomen, al zijn de verschillen met het huidige model kleiner. Wel is de middenconsole opnieuw ingedeeld. Op motorisch vlak is de Equinox niet gewijzigd. De vernieuwde Chevrolet beleeft z'n publieksdebuut tijdens de Chicago Auto Show, die dit weekend z'n deuren opent.

Lezersreacties (6)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.