Carlsson stort zich op Mercedes C-klasse
De Carlsson-versie van de Mercedes C-klasse onderscheidt zich van de normale C-klasse door onder meer een andere voor- en achterbumper, sideskirts, een achterspoiler, verchroomde uitlaateindstukken en het logo van de tuner in plaats van de vertrouwde ster in de grille. De diffuser kan indien gewenst in 'two tone' worden uitgevoerd.
Carlsson legt de koets 30 mm dichter bij het asfalt en monteert andere veren, de standaard dempers kunnen blijven zitten. Er wordt nog gewerkt aan een kit waarbij de wagenhoogte en de in- en uitgaande slag van de dempers kan worden ingesteld.
De klant kan bij de wielenafdeling kiezen uit diverse ontwerpen die beschikbaar zijn in de maten 18, 19 en 20 inch, en ook voor het interieur biedt Carlsson de nodige opties tot individualisering met onder andere leer en carbon.
Had je deze auto's al gezien?

Mercedes-Benz C-klasse Estate 180 AMG Sport I Pano-dak I Leder I Org.NL I 1e-eig. I Dealer-onderhouden I NAP
- 2018
- 92.684 km

Mercedes-Benz C-klasse 180 Premium Pack AMG I Org.NL I Pano-dak I 360° I Night-pakket I Multibeam I 1e-eig. I Dealer-onderhouden
- 2018
- 115.708 km

Mercedes-Benz C-klasse 180 AMG Sport Edition | Camera | Navigatie | Black Optiek |Cruise Control |
- 2017
- 153.127 km