Carlos Ghosn biedt aan enkelband te dragen
Ik wil alleen maar vrij zijn
De gevangen Renault-Nissan-topman zou hebben aangeboden een enkelband te dragen in ruil voor de mogelijkheid buiten de gevangenis te verblijven.
Sinds zijn arrestatie in november heeft Carlos Ghosn geen moment rust gehad. Als de vrijheid even lonkte, werd de droom steevast weer rap de grond ingeboord. Vandaag staat weer een borgzitting gepland en met het oog daarop heeft de gevallen topman volgens Reuters liters water bij de wijn gedaan. Zo zou hij onder meer hebben aangeboden om een enkelband te dragen en onder supervisie van een bewaker te blijven. Ook zou hij in ruil voor de relatieve vrijheid bereid zijn in Tokio te blijven, waar Ghosn een appartement heeft. Hij wil naar verluidt vooral weg uit de cel omdat hij dan veel meer kansen heeft om met zijn advocaten te praten.
Ghosn wordt in onder meer Japan verdacht van allerlei financiële misstanden. De man die zowel aan het roer stond van de alliantie als van Renault en Nissan zou allerlei privézaken met zakelijke middelen hebben betaald en minder inkomstenbelasting hebben afgedragen dan nodig. Ook zou Ghosn zichzelf via een Nederlandse holding van een leuke bonus hebben voorzien. Zelf ontkent hij de aantijgingen in alle toonaarden.
Lees ook

Nieuwer betekent niet altijd zuiniger, bewijst de Audi Q3 tegen de Mercedes-Benz GLA

Zo veel kost een nieuw accupakket voor deze populaire elektrische auto's

Deze 11 jaar oude Hobby-camper is zijn stevige prijs van €42.900 zeker waard

Test Skoda Fabia 130 - Je moet echt diehard Skoda-fan zijn om deze te willen (of te missen)
