AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Browns Lane-fabriek Jaguar verkocht
Jaguar heeft het historische hoofdkantoor aan Browns Lane in Coventry verkocht, dat meldt de BBC. De vijfhonderd mensen die er nog werken, worden overgeplaatst naar Whitley, waar de nieuwe thuisbasis is gevestigd.
Jaguar heeft het historische hoofdkantoor aan Browns Lane in Coventry verkocht, dat meldt de BBC. De vijfhonderd mensen die er nog werken, worden overgeplaatst naar Whitley, waar de nieuwe thuisbasis is gevestigd.
In Browns Lane werden al enige tijd geen Jaguars meer gebouwd. De productie is overgeheveld naar Whitley. De vijfhonderd werknemers die nog zijn achtergebleven in Browns Lane gaan ook op die plek werken. Het zijn voornamelijk houtbewerkers en administrateurs. In Whitley wordt niet alleen hout bewerkt voor Jaguar, maar ook voor Aston Martin en Land Rover.
De fabriek in Coventry is verkocht aan Delamar, een toeleverancier van bouwbedrijven. Dat bedrijf wil in Coventry tweeduizend banen scheppen. Beide partijen en de gemeente Coventry, spreken dus van een win-win situatie.
Plaats een reactie
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook
Nieuws

Schok bij Jaguar: 'Topdesigner Gerry McGovern onder begeleiding afgevoerd'
Nieuws

Deze comfortabele youngtimers zijn ook in 2027 nog gunstig te rijden
Autotest

Jaguar XJS Lynx Eventer: ook deze kruisbestuiving tussen coupé en stationwagon is schitterend
Nieuws

Jaguar blijft langer een automerk zonder auto's
Nieuws



