AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Bouw Braziliaanse fabriek Jaguar Land Rover begint
11
Jaguar Land Rover is begonnen met de bouw van een fabriek in Brazilië. Een mijlpaal voor het concern, want het is hun eerste overzeese productievestiging.
Met de bouw van de fabriek, die in Itatiaia komt te staan, is een kostenplaatje van omgerekend 235 miljoen euro gemoeid. Het complex, dat een oppervlakte van 60.000 vierkante meter gaat beslaan, moet goed zijn voor een jaarlijkse productiecapaciteit van ongeveer 24.000 auto's.
In 2016 verwacht Jaguar Land Rover de eerste auto's voor de Braziliaanse markt van eigen bodem te kunnen leveren. Momenteel is alleen bekend dat de Land Rover Discovery Sport er van de band gaat rollen.
Had je deze auto's al gezien?
Lees ook
Nieuws
Hij is er nog: Land Rover Discovery als Tempest en Gemini
Nieuws
Land Rover Discovery bestaat 35 jaar en dat wordt nauwelijks gevierd
Nieuws
Land Rover Discovery: benzinemotor eraf, dieselversie erbij
20 jaar terug
Land Rover Discovery 3 was echte SUV al zochten wij het vooral in terreinhoek
Nieuws