AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
BOB zonder rijbewijs
32
Hij vond dat hij een goede daad verrichtte door als BOB de auto te besturen die vol zat met dronken vrienden. Maar toen de politie hem aanhield vanwege zijn vreemde rijgedrag, bleek de 21-jarige man uit Dordrecht geen rijbewijs te hebben.
Agenten stopten de auto in de nacht van zaterdag op zondag in Breda omdat hij te snel reed en daardoor in een bocht een draai van 180 graden maakte. Achteroprijdend verkeer kwam daardoor in de problemen. De automobilist maakte bezwaar tegen de bekeuring. Hij vond dat hij het als BOB juist goed had aangepakt.
Lees ook
Autotest
Mercedes 300D Turbo - Na deze sublieme W124 is het nooit meer beter geworden
Autotest
Dubbeltest: Volkswagen Tayron vs. Mazda CX-60 - Plug-in hybrides in tussenformaat
Nieuws
Britse klassiekerclub vreest komst zelfrijdende auto
Reportage
In Volkswagen-Audi-collectie van Audi Brussel zit een Lupo TDI die zeldzamer is dan een 911 uit 1972
Autotest