BMW ramt M4 over de 'Ring

BMW M4 Spyshots
BMW M4 SpyshotsBMW M4 SpyshotsBMW M4 SpyshotsBMW M4 SpyshotsBMW M4 SpyshotsBMW M4 SpyshotsBMW M4 SpyshotsBMW M4 SpyshotsBMW M4 SpyshotsBMW M4 Spyshots
Er zijn maar weinig auto's waar fans zo naar uitkijken als een nieuwe M3. Zelfs als die in coupévorm M4 gaat heten blijft de magische aantrekkingskracht sterk. We zagen een prototype over de Nürburgring knallen met weer net iets minder camouflage.

Afgaand op de nieuwste spyshots is de M4 niet ver meer verwijderd van een marktintroductie. We zien nieuwe details van de grille, die sterk lijkt op die van de gefacelifte 5-serie. Ook kunnen we inmiddels goed het profiel van de coupé onderscheiden, aangezien de camouflage ook daar weer wat minder dik is opgeplakt. We hopen aan het einde van het jaar de productieversie te kunnen zien. Voordat die op de weg komt is het waarschijnlijk al eind 2014, hoewel de M3 mogelijk eerder verschijnt.

Over de precieze specificaties bestaat nog steeds veel onduidelijkheid, maar de geruchtenmolen is in volle gang. Motorisch komt er een geblazen zescilinder, met twee of mogelijk drie turbo's. Bimmerpost.com zegt een hooggeplaatst persoon binnen M GmbH gesproken te hebben, die aangaf dat het maximumtoerental bijna 8.000 zou bedragen. Dat belooft spektakel. Het vermogen zal rond de 420 pk liggen, net als de scheidende M3, maar met aanzienlijk meer koppel, zo'n 135 Nm. Ook zet BMW fors in op gewichtsreductie, er moet meer dan 100 kilo af ten opzichte van de vorige. Daar kan niemand bezwaar tegen maken.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (24)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.