'BMW M4 minder paarden dan huidige M3'
De website F30post zegt in het bezit te zijn van het registratieformulier van de aanstaande BMW 4-serie met M-pretpakket. Daaruit zou blijken dat de M4 een 415 pk sterke uitvoering van BMW's geblazen 3.0-liter zescilinder onder de kap krijgt. Juist, vaarwel V8.
BMW lijkt de weg te volgen die Audi is ingeslagen met zijn nieuwste RS6: minder cilinders en iets minder vermogen dan het vorige model. Naar verluidt zal de nieuwe M4 het dus moeten doen met 2 cilinders minder dan de huidige M3. Betekent dit dat de M4 trager wordt dan zijn voorganger? Gelukkig niet. Uit de gelekte informatie blijkt namelijk dat het nieuwste exemplaar zo'n 135 Nm meer koppel krijgt. Bovendien slankt de aanstaande rubberroker zo'n 150 kilo af ten opzichte van de huidige M3.
De komst van de M4 betekent niet dat het gedaan is met de M3. De huidige 3-serie sedan wordt ook gewoon in M-kostuum gehesen. Deze behoudt zijn magische M3-label. De 4-serie wordt enkel de opvolger van de 3-serie coupé en zal iets hoger in de markt worden gezet.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

BMW 4-serie Coupé 420i High Executive*M-Pakket*H&K*Virtual*19"Inch*66Dkm*2e eig*
- 2019
- 66.422 km

BMW 418i High Executive | M-Sport | CarPlay | Schuifdak | Leer | Stoelverw.
- 2019
- 83.054 km

BMW 418d High Executive *Leder* Xenon / Navigatie / Cruise Control / PDC / Elek. Kofferklep
- 2016
- 196.849 km
Lees ook

BMW 2-serie, 3-serie en 4-serie: nog meer vermogen voor instap-M-versies

Alpina B4 Biturbo Coupé Allrad (2016) - Blits bezit

Praktijkervaring BMW 4-serie Gran Coupé

‘BMW 6-serie keert terug in plaats van 8-serie’
