BMW jaagt 7-serie door de Eifel
Zoals vaker voorkomt bij auto's van de grote Duitse merken zien we ook deze 7-serie regelmatig in camouflagejas voorbij komen. Het begon allemaal in de sneeuw, later piepte de auto uit een vrachtwagen en nog weer later leerden we dat BMW met de nieuwe 7-serie net als de concurrentie onder meer inzet op gewichtsbesparing.
Helaas was de rit op de Nürburgring voor BMW geen reden wat camouflage thuis te laten. We zien dus nog steeds een behoorlijk druk printje over het grootste gedeelte van de carrosserie. Ook valt op het dat we net als de vorige keren met een exemplaar met lange wielbasis te maken hebben. Het lijkt er dus op dat BMW dezelfde weg bewandelt als Mercedes, en de grote uitvoering als uitgangspunt neemt. Wat we al wel kunnen zien van het design wijkt weinig af van het huidige model. We spotten dezelfde hoge schouderlijn, dezelfde indrukwekkende motorkap en uiteraard ook dezelfde forse hofmeisterknik.
Zoals verplicht in deze klasse zal de nieuwe 7-serie weer vol met innovaties zitten om het leven van de bestuurder of –in het geval van deze lange versie- de passagier zo aangenaam mogelijk te maken. Welke innovaties dat zijn weten we in 2015 pas, als het doek van de definitieve versie af gaat.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook

Goed voor de fans: BMW 7-serie behoudt heftig front

Omdat het niet boterde met Piëch ging Audi- en voormalig NSU-ontwerper naar BMW, met groot succes

Bij deze top-BMW betaalde je nog bij voor 'witte knippers'

BMW 7-serie wordt gefacelift: ook Neue Klasse-lijnen?



