AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Bloedsnelle replica in Nederland
Het Nederlandse Sportauto Eshuis in Hardenberg importeert deze replica van deze Superperformance Coupé in Europa.
Het Nederlandse Sportauto Eshuis in Hardenberg importeert deze replica van deze Superformance Coupé in Europa. Het is een replica van de Shelby Daytona Coupé.
De auto wordt gefabriceerd bij Superformance in de Zuid-Afrika. Onder de gigantische neus, die in z'n geheel te openen is (dus met zijkant, front en al), ligt een supervette 6,3-liter V8 met meer dan 500 pk en een koppel van 680 Nm. Via een zesbak gaat al dat geweld naar de achterwielen en wie het kunstje met koppeling, gaspedaal en versnellingsbak een beetje beheerst, wordt in 3,9 seconden afgevuurd naar de 100 km/h. Topsnelheid? 338 km/h! Auto Eshuis noemt een prijs van rond de 100.000 euro en belooft een levertijd van ongeveer vijf maanden.
Plaats een reactie
Lees ook
Nieuws
BMW komt met heuse Shooting Brake op Villa d’Este
Nieuws
Mercedes-Benz jaagt met elektrische GT op Porsche Taycan (en hogere restwaarde)
Nieuws
Hardleers: Mercedes-AMG schrapt alweer 4 cilinders voor nieuwe CLA
Nieuws
Voormalig Jaguar-ontwerper tekent Jaguar E-type opnieuw
Autotest