B&B geeft Mercedes CLA 45 AMG 450 pk

Mercedes CLA 45 AMG B&B
Wie de 360 pk van de Mercedes CLA 45 AMG te karig vindt, kan z'n sportieve Duitser langs brengen bij B&B Automobiltechnik. Wie genoeg geld meebrengt, krijgt z'n Mercedes terug met 450 pk!

B&B Automobiltechnik biedt drie tuningpakketjes aan voor de CLA 45 AMG. Voor 1.298 euro past de Duitse tuner het motormanagement van de Mercedes aan, waardoor het vermogen van 360 pk tot 400 pk stijgt. Ook het koppel neemt toe, en wel van 450 Nm tot 510 Nm.

Pretpakket nummer twee bestaat uit een nieuw luchtinlaatsysteem, een ander uitlaatsysteem en eveneens een aangepakt motormanagement. Wie een kleine 4.000 euro overmaakt, krijgt daar 425 pk en 540 Nm voor terug. Boven aan de pk-ladder staat het 6.950 euro kostende pakket waarmee de CLA 45 AMG de beschikking krijgt over 450 pk en 580 Nm. Een sprintje naar de 100 km/h is daarmee in 3,6 seconden achter de rug. De reguliere CLA 45 AMG heeft er een seconde extra voor nodig.

Uiteraard is de CLA ook vanbuiten aan te kleden. Van een verlagingsset tot grotere remmen en van een spoilertje tot 20-inch lichtmetaal, zoals te zien op deze foto's.

PRIVATE LEASE Mercedes-Benz CLA

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (9)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.