AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
AutoWeek-app nu ook voor Android-telefoons
48
Goed nieuws voor bezitters van een Android-telefoon. Ook zij kunnen nu namelijk een AutoWeek-app voor hun smartphone downloaden.
Sinds deze week is de app voor Android-telefoons gratis beschikbaar in de Android Market-kiosk. De app biedt niet alleen actueel autonieuws, specs en video, de complete Carbase van AutoWeek is geïntegreerd en dat maakt deze app met recht uniek.
iPhone-gebruikers kunnen inmiddels al twee jaar gebruikmaken van de AutoWeek-app. De app is al 120.000 keer gedownload en uitgever Sanoma verwacht binnen een jaar ongeveer evenveel downloads van de Android-app. Sanoma Media Nederland en Hongarije en Unitid uit Amsterdam zijn verantwoordelijk voor de ontwikkeling van de android-app.
Lees ook
Nieuws

Bentley EXP 15: imposante elektrische Bentley heeft vleugje Hyundai Veloster
Test: Mazda 6e - Veel EV, weinig Mazda
Nieuws
Lucid Air breekt record en rijdt ruim 1.200 kilometer op één acculading
Nieuws
Onzekerheid bij de pomp: 'Kunnen borst natmaken als accijnsverlaging verdwijnt'
Nieuws