AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
AutoRAI overstijgt bezoekersaantal 2009
34
Bronnen binnen de RAI Vereniging, de organisator van de AutoRAI, melden dat gisteren het bezoekersaantal van het evenement in 2009 inmiddels geevenaard is. De teller zou tot aan vanochtend op 211.000 staan.
Vooraf en ook tijdens de AutoRAI waagde niemand van de organisatie zich aan het voorspellen en noemen van bezoekersaantallen, maar met de laatste dag voor de boeg sijpelen nu toch aantallen door. Intern zou de organisatie zich gericht hebben op meer dan 300.000 bezoekers, De Telegraaf meldde eerder zelfs 350.000 bezoekers, een aantal dat op basis van de gemelde tussenstand niet meer haalbaar lijkt.
Lees ook
Vergelijkende test

Opel Corsa scoort met fun-factor tegen uitstekende allrounder Renault Clio
Achtergrond

'Verschil met andere Aziatische premiummerken is dat elke Genesis echt voor Europa is ontwikkeld'
Reportage

Google Gemini in Polestar ter vervanging van Google Assistent hele verbetering
Achtergrond

Met de Kadett City had Opel toch een antwoord op het 'hatchbackgeweld'
Autotest
