Audi: "twee keer zo veel S4's"

Audi S4
Bij Audi staat de helemaal nieuwe S4 klaar. Die moet natuurlijk het succes van zijn voorganger gaan evenaren. Sterker nog: Audi wil twee keer zo veel exemplaren verkopen van het nieuwe model.
In de zes jaar die de carrière van de nieuwe Audi S4 duurt, moeten 50.000 stuks worden verkocht. Dat meldt Audi tijdens de presentatie van het nieuwe model. Van de vorige S4 zijn in totaal 27.500 stuks verkocht. Sinds 1998, toen de eerste S4 verscheen, zijn er 75.00 stuks van dit type Audi verkocht.
Met de nieuwe S4 doet Audi een opmerkelijke stap. Met zijn 333 pk heeft hij namelijk minder vermogen aan boord dan de vorige, die 344 pk levert. De V8 is ingeruild voor een geblazen V6; die wél meer trekkracht heeft dan de achtpitter. Ook het brandstofverbruik van de nieuwe moet minder zijn – en daar is het natuurlijk allemaal om te doen.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (22)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.