Ambitieuze nieuwe fabrikant toont zich in Basel
Vooruitblik op nieuwe supercar
Start-ups houden zich tegenwoordig bezig met mobiliteitsoplossingen óf storten zich volledig op de ontwikkeling van supercars. Een middenweg lijkt er niet te zijn. Pure H valt in de laatste categorie, de Zwitserse start-up toont in zijn thuisland een 1:4-schaalmodel van de auto die het wil gaan produceren.
Pure H is een bedrijf van zakenman Rene Schmidli, een slimme investeerder die zich nu in de wereld van de exclusieve sportauto's wil bewegen. Volgens Pure H is het beoogde model niet simpelweg een hypercar. "Een hypercar is puur op het doorbreken van technische grenzen gericht", aldus het bedrijf. Bij de creatie van Pure H zouden zaken als exclusieve materialen, luxe en design tevens zeer hoog op de prioriteitenlijst staan.
De nog naamloze auto moet in een kleine oplage gebouwd worden. Het chassis van de auto is volledig uit koolstofvezel opgetrokken. Pure H hint naar de aanwezigheid van een elektrische aandrijflijn. Meer details hebben we vooralsnog niet.
Lees ook

Licht dooft voor xenon: BMW was de eerste, en dit de laatste

Gordon Murray Automotive T.33 Spider op komst

Toyota draagt Russische fabriek over

Opel Corsa en Peugeot 208: dit is het aandeel van de elektrische varianten

MG 4 vs Peugeot e-2008 - Dubbeltest

Test: De beste zomerbanden voor een SUV in de maat 225/65 R 17
Lezersreacties (25) (gesloten)
De discussie is gesloten.
Reageren is niet meer mogelijk.