Alpine A310 volgens Laurens van den Acker
Deze A310 1600 is niet alleen mooi versierd aan de buitenkant - een kijkje binnenin verraadt dat de Franse sportauto is geprepareerd voor deelname aan een serieuze beproeving. En niet voor niets, want de auto wordt ingezet voor de Winter Trial 2014 door Chris Visscher, algemeen directeir van de VKV Groep (dat actief is als dealer van Renault, Nissan, Dacia en Infiniti). Visscher is tevens betrokken bij de 'Alpine Advisory Board', dat betrokken is bij de ontwikkeling van de nieuwe Alpine, die in 2016 verschijnt.
Speciaal voor de deelname aan de Winter Trial 2014 ontwierpen Laurens van den Acker en zijn designteam, eerder onder meer verantwoordelijke voor de nieuwe Renault Clio, een kleurenschema dat overeenkomt met dat van het studiemodel A110-50. Deze vingeroefening is op het gebied van design overwegend geïnspireerd op de originele Alpine A110 - die ook te zien is op de foto's.
De Winter Trial 2014 gaat vandaag van start en voert de deelnemers over een zware route van 2.500 kilometer door Denemarken, Noorwegen en Zweden. Op 8 februari wordt de winnaar in Oslo afgevlagd.
PRIVATE LEASE Alpine
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Alpine A110 292pk Turbo Légende GT Focal | Camera | Cruise | Parkeersens. v+a | Stoelverw.
- 2025
- 25.894 km

Alpine A290 GTS 52 kWh | DEVIALET | 19” VELGEN | PACK SAFETY | PACK DRIVING | AFNEEMBARE TREKHAAK
- 2025
- 5.117 km

Alpine A290 GT Premium 52 kWh Pack Driving | Applecarplay & Androidauto | Adaptieve Cruisecontrol
- 2025
- 5 km
Lees ook

Test Alpine A390 - Spelen met en vechten tegen het gewicht

Alpine A110 R Ultime: één voor de prijs van bijna vier

Alpine A110 bijna uit productie, opmaat naar elektrische A110

Alpine A390: de eerste elektrische voor het hele gezin

