Acties bij SsangYong

SsangYong Actyon
SsangYong zet komende zomer zijn kaarten op de Actyon. Daarvan wordt de Summer Edition uitgebracht en ook op de Kyron en de Rexton is voordeel te halen.
SsangYong zet komende zomer zijn kaarten op de Actyon. Daarvan wordt de Summer Edition uitgebracht en ook op de Kyron en de Rexton is voordeel te halen.
De SsangYong Actyon Summer Edition wordt tot en met 31 juli gratis voorzien van een LPG-installatie ter waarde van 2.400 euro. In combinatie met de extra accessoires kan het voordeel volgens SsangYong oplopen tot 6.150 euro. De Actyon is door deze actie te koop voor een bedrag vanaf 21.995 euro.
Om extra harten voor de Kyron te winnen geeft SsangYong kopers van deze auto tweeduizend euro extra inruilkorting. Die actie eindigt op 31 augustus. Tot slot wordt de grote Rexton tot en met 18 juni nog geleverd met gratis ESP. Dat is een accessoire van 995 euro. De XVT valt buiten deze actie want die is standaard al voorzien van ESP.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.