AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
114 Spykers Peking-to-Paris verkocht
Spyker heeft op de Autosalon van Genève 114 orders getekend voor de radicale D12 Peking-to-Paris.
Spyker heeft op de Autosalon van Genève 114 orders getekend voor de radicale D12 Peking-to-Paris.
Spyker maakt vandaag bekend dat 114 orders zijn getekend voor de D12 Peking-to-Paris. De auto was voor het eerst te zien op de Autosalon van Genève, die twee weken geleden de poorten weer sloot. De kale prijs van de D12 Peking-to-Paris is 250.000 euro. Allen die zo'n auto hebben besteld, hebben tien procent van het aankoopbedrag betaald.
Vorig jaar boekte Spyker een verlies van 1,9 miljoen euro. Het jaar daarvoor was dat nog 5 miljoen euro. De omzet verdubbelde naar 8 miljoen euro. Aan het einde van het vorige jaar zaten 191 orders in de portefeuille. Dit jaar wil de Zeewoldse sportautobouwer honderd auto's maken; dat is een verdubbeling ten opzichte van 2005.
Plaats een reactie
Lees ook
Reportage
Spyker-enthousiasteling Jasper en zijn team houden alle Spykers wereldwijd rijdend
Nieuws
Spyker-curator eist 1,5 miljoen euro van ex-topman Muller
Nieuws
Spyker tekent overeenkomst met investeerders, productie vanaf 2022
Nieuws
Faillissement Spyker: curator bereidt verkoop merkrechten voor
Nieuws