Komt de 500 Coupé Zagato dan echt?
Voor degenen die vinden dat de Coupé Zagato precies de testosteroninjectie is die de Fiat 500 nodig had, is er goed nieuws. Officieel is het nog niet, maar de geruchten dat de Coupé in productie gaat zingen al rond.
Volgens leftlanenews.com heeft topman Sergio Marchionne z'n goedkeuring gegeven en daarmee is het groen licht voor de Fiat 500 Coupé Zagato. Het zou geen gekke zet zijn, aangezien ook Mini met een coupé-versie komt. Bovendien krijgt het project volgens de geruchten prioriteit, waardoor we al op relatief korte termijn kennis kunnen maken met een productieversie van de Coupé Zagato. De productie zou in Europa plaats moeten gaan vinden en het productieaantal blijft beperkt.
Op Genève werden we aangenaam verrast door de Fiat 500 Coupé Zagato die een stuk flamboyanter is dan z'n donorauto. Met een 105 pk sterke TwinAir moeten de prestaties bovendien ook lekker vlot kunnen zijn en een CO2-uitstoot van 95 gram per kilometer is fiscaal natuurlijk bijzonder aantrekkelijk. Nu maar duimen dat de geruchten waar blijken te zijn.
PRIVATE LEASE Fiat 500
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Fiat 500 Giorgio Armani | 10,25" touchscreen radio met Bluetooth, DAB & USB én Navigatie | Automatische airconditioning | Cruise Control Adaptief incl. Lane Centering & Traffic Jam Assist
- 2025
- 10 km

Fiat 500 ABARTH 595 UNIEK ! ESSESSE 1.4-16V, 160 PK EXTREEM MOOI !
- 2011
- 201.834 km

Fiat 500 La Prima 42 kWh | Camera | Stoelverwarming | Navigatie | Parkeersensoren | Climate Controle | Adaptive Cruise |
- 2025
- 52 km
Lees ook

'Fiat 500 Hybrid maakt weg vrij voor Abarth met brandstofmotor'

Fiat 500 Hybrid: goedkoopste bijna te bestellen, meer prijzen bekend

Fiat 500 Hybrid wordt vier mille goedkoper dan elektrische 500e

Mazda 323 en BMW 323i: hoe vaak delen merken elkaars modelnaam?

