Volvo XC40 Recharge Extended Range Ultimate (2024)

autoreview

Volvo XC40 Recharge Extended Range Ultimate (2024)

Signalement

UitvoeringXC40 Recharge Extended Range Ultimate
Versnellingen1, Automaat
Bouwjaar2024
Jaar van aanschaf2025
KM-stand bij aanschaf31.000 km
KM-stand laatst43.900 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Heerlijke en comfortabele auto.

  • 43.900 km

Helaas moesten we afscheid nemen van onze BMW 330e i.v.m. de rugklachten die toenamen door de lage zit en de stevige vering.
We wilden een comfortabele SUV, met een goede zit en een comfortabel rijgedrag.
Omdat ons huis is voorzien van zonnepanelen lieten we de keus vallen op een plug-in hybride of een volledig elektrische auto.
We hebben proef gereden met een Ford Kuga en een Opel Grandland, beide plug-in hybrides. De Ford reed prima, het exterieur beviel ook, alleen waren we verre gecharmeerd van het interieur (ofschoon dit de meest luxe uitvoering was). De Opel was van binnen en van buiten mooi en hij reed prima. We kregen alleen een belachelijke inruilprijs voor de BMW 330e van garage Broekhuis in Harderwijk.

10,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.