Volvo V70 T5 (2000) #3

autoreview

Volvo V70 T5 (2000)
Volvo V70 T5 (2000)Volvo V70 T5 (2000)Volvo V70 T5 (2000)Volvo V70 T5 (2000)Volvo V70 T5 (2000)Volvo V70 T5 (2000)Volvo V70 T5 (2000)Volvo V70 T5 (2000)

Signalement

UitvoeringV70 T5
Versnellingen5, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2000
Jaar van aanschaf2022
KM-stand bij aanschaf338.210 km
KM-stand laatst356.890 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

1.5 jaar verder

  • 356.890 km

Auto bevalt uitstekend
Bij een hele kalme en rustige rijstijl is een gemiddeld verbruik van 1 op 13/14 haalbaar.
En niet te veel in de stad rijden.
Zelfs een lange rit op vakantie gehad en 1 op 17 gehaald met volle bepakking en snelheden niet boven 110kmpu zonder files. En super plus 98.

Onderhoud :
Geen rare onkosten gehad dan reguliere onderhoudsbeurten.
Thermostaat en thermostaat sensor vervangen ,die waren al erg oud en verkleurd.

Apk zonder problemen doorgekomen.


Binnenkort wel nieuwe Bougies plaatsen en preventief nokkenas pakking vernieuwen.


Voor de zomer andere 18 inch velgen aangeschaft .

Op naar de volgende review


10,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.