Volvo V60 T4 Kinetic (2011)
autoreview
Signalement
Uitvoering | V60 T4 Kinetic |
---|---|
Versnellingen | 6, Sequentiële Automaat |
Bouwjaar | 2011 |
Jaar van aanschaf | 2011 |
KM-stand bij aanschaf | 6 km |
KM-stand laatst | 0 km |
10 dagen ervaring
Eerst een kleine correctie. Het betreft feitelijk een T3 Kinetic. Deze kon ik niet kiezen in het rijtje?
De eerste 10 dagen zijn werkelijk prima bevallen. De auto is in plaats gekomen van een geleasede C30 (4 jaar oud) en een XC90 privé (8 jaar oud).
De V60 blijkt een prima gezinsauto. De bagagecapaciteit heb ik nog niet hoeven te testen.
Vermogen is prima. En in zaken als carrosserievorm en interieur blijkt heel duidelijk dat het een model betreft dat vrijwel nieuw is op de markt. Puntje waar ik sterk aan moet wennen is alle mogelijkheden die er zijn qua instellingsmogelijkheden via 'My Car' en sowieso alle mogelijkheden die het Mediacenter biedt.
Als laatste het E-drive systeem. Dit staat nu nog aan (is uit te zetten), en het blijft voorlopig nog apart dat de motor afslaat in zijn vrij.
Ik ga het meemaken.
Voor degene die het interesseer het betreft een V60 in de kleur 'Cosmic White'. En vooral over deze kleur heb ik al veel vragen gehad. Het is i.i.g. een opvallende verschijning.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.