Volvo V60 T3 Kinetic (2011)
autoreview
Signalement
Uitvoering | V60 T3 Kinetic |
---|---|
Versnellingen | 6, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2011 |
Jaar van aanschaf | 2011 |
KM-stand laatst | 138.000 km |
Bijna 4 jaar gebruikerservaring
- 138.000 km
Al ruim 20 jaar rijdt ik leaseauto's en de Volvo V60 is de zevende in de serie. Ik ben ooit begonnen met een Volvo 440 GLT en daarna overgestapt op diverse Fords, een Toyota Avensis en een Mazda 6. Vanwege het mooie uiterlijk weer terug bij Volvo. Een V60 T3 Kinetic uitvoering met een paar opties.
Positief:
- De auto heeft hele fijne stoelen en zit daardoor erg goed.
- De auto rijdt uitermate goed (wegligging, stuurgedrag, remmen) en is voor mij snel genoeg weg bij het stoplicht. Topsnelheid met 200 km/h (op de GPS) is voor mij hard zat.
- Tot nu toe nooit pech gehad of stil gestaan.
- Navigatie werkt erg snel.
Negatief:
- De lederen stoel bekleding slijt snel op de linker zijwang.
- Sinds het begin is er sprake van olieverbruik, ongeveer een halve liter per 10.000 km. Dit vind ik niet van deze tijd.
- Trage bluetooth carkit en spraakbediening.
- Bijgeluiden en rammeltjes maken het minder comfortabel en horen niet bij zo'n auto. Dit was bij al mijn andere auto's veel beter.
Reparaties (buiten de beurten om:
- Airco pomp kapot (na 1/2 jaar)
- Turboslangen vervangen
- Rammel in dashboard (kostte ruim 400 euro!)
- Kabelboom onder LV stoel (terugroepactie)
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.