Volvo S80 2.4 140pk (1999)

autoreview

Volvo S80
Volvo S80Volvo S80Volvo S80Volvo S80Volvo S80Volvo S80Volvo S80 - interieur

Signalement

UitvoeringS80 2.4 140pk
Versnellingen5, Automaat
Bouwjaar1999
Jaar van aanschaf2003
KM-stand bij aanschaf110.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Zeer zuinige auto op de autobaan: naar de wintersport en weer terug ruim 1700 km gemiddeld 1:13 op de cruise control.
Ook deze Volvo heeft last van vocht in de koplampen, volgens de dealer is dit op te lossen door dopjes (zitten aan de achterkant van de koplampen) te bestellen met gaatjes. Deze heb ik echter niet besteld maar zelf erin geboord en ik ben van het probleem af!

Verder een probleemloze, veilige, luxe en degelijke auto

PROBLEMEN

Vocht in de koplampen: is inmiddels opgelost!

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.