Volvo 740 GL 2.3 (1989)
autoreview
Signalement
Uitvoering | 740 GL 2.3 |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1989 |
Jaar van aanschaf | 2004 |
KM-stand bij aanschaf | 305.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Nu drie maanden geleden deze Volvo 740 Sedan 2,3 liter op LPG aangeschaft. Wat een comfort! Heerlijke stoelen, enorme ruimte, voor voor lange benen, electrische ramen en schuifdak (erg fijn), lekkere stuurbekrachtiging en zo"n comfortabel onderstel. Hij is niet erg snel, maar goed genoeg. Er is prima mee in te halen, ook op LPG. Schakelen tussen LPG en benzine is ook geen probleem. Ondanks enkele deukjes en wat krassen roest de auto nergens, waar ze ook om bekend staan uit de later jaren. Het enige nadeel is dat er geen cruise control in zit (komt er in uit een Amerikaans type) en dat de onderdelen behoorlijk duur zijn. Bijvoorbeeld omdat het remsysteem dubbel is uitgevoerd.
PROBLEMEN
Bezine / LPG schakelaar deed het niet meer. Bleek dat de inbouwer van de radio de draden had losgetrokken en min of meer op goed geluk opnieuw had aangesloten. Na wat meetwerk en een nieuwe zekering doet alles het weer. Verder geen problemen.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren