Volkswagen Polo 1.9 SDI (2001)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Polo 1.9 SDI |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2001 |
Jaar van aanschaf | 2006 |
KM-stand bij aanschaf | 148.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Ja, de Volkswagen Polo, mijn 1e auto, heb ’haar’ nu bijna een jaar, en ik rij er met heel veel plezier in, ik heb haar gekocht bij Pon Ocassion te Barneveld ( uitstekende service) met 6 maanden garantie.
Ik heb nog niet echt problemen met de polo gehad, hij schakelt soepel de motor loopt goed, alleen de ramen hé m`n raam aan de passagiers zijde is opnieuw vastgezet want die viel ineens tussen de deur, en het raam aan de bestuurderskant begint nu ook bij elke drempel te trillen en rinkelen, maar dit word snel verholpen.
Wat ik vind van de Polo: Ja het is gewoon mijn ’bakkie’, mijn ’autootje’ lekker pittig en toch zuinig, niet veel ruimte van binnen maar toch comfortabel.
Ik ben nu bezig met enige aanpassingen aan m`n auto, er komt een middenarmsteun, nieuwe velgen ( echte velgen) heb nu wieldoppen, een beschaafd klein dakspoilertje.
Toch om ’haar’een beetje een sportieve uitstraling te geven.
Mischien laat ik nog mijn auto met lederen bekleding bekleden, maar daar moet ik nog over nadenken, en zeker over wat voor kleur bekleding, mijn auto is namelijk zilver mettalic en ja zwarte bekleding is wel leuk maar zo donker en beige dat vind ik niet mooi, dus moet nog nadenken erover.
PROBLEMEN
Alleen de ramen eigenlijk
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.