Volkswagen Passat 1.9 TDI 110pk Comfortline (1997)

autoreview

Volkswagen Passat
Volkswagen PassatVolkswagen PassatVolkswagen PassatVolkswagen PassatVolkswagen PassatVolkswagen PassatVolkswagen PassatVolkswagen Passat - interieurVolkswagen Passat - interieur

Signalement

UitvoeringPassat 1.9 TDI 110pk Comfortline
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1997
Jaar van aanschaf2000
KM-stand bij aanschaf113.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Deze auto biedt een optimaal rijcomfort. Door een uitgekiend onderstel, prima stoelen en een lekker soepele motor, leent deze auto zich perfect voor het doel waarvoor hij is aangeschaft. Dit is namelijk veel kilometers maken. Als tweede eigenaar heb ik in iets meer dan de helft van de tijd de kilometersstand verdubbeld. Ik rij nog steeds met veel plezier in deze auto en moet er nog minimaal 100.000 km bij op de teller zetten.

Helaas heb ik bij 283.000 km een boompje geraakt. Hierdoor was er een schade ontstaan van 4.300 euro. Het wrak bracht nog 2.750 euro op. Met bijbetaling van 4.450 euro rijdt ik nu in een 99"er Variant met 110 pk en 115.000 km minder op de teller.

PROBLEMEN

De grootste problemen die er tot nu toe waren, hebben betrekking op de voorwielophanging. Tot nu toe heb ik 3 draagarmen vervangen. Ook is de onderbeplating reeds geheel vervangen. De katalysator was gelukkig reeds door de eerste eigenaar vervangen.

Onlangs een klein probleempje gehad met de koppeling. Waarschijnlijk heeft er iets tussen de koppelingsplaat en het vliegwiel gezeten, waardoor de koppeling niet vrijkwam. Dit heeft zich echter vanzelf opgelost.

10.000 km geleden zijn er nieuwe schokbrekers gemonteerd. De oude waren er echt aan toe. Ook is de auto nu verlaagd. Hierdoor geef ik iets toe op comfort, maar is de auto duidelijker strakker te sturen. In combinatie met 17 inch wielen met Goodyear Eagle F1 GSD 3 banden is het weggedrag nu heel duidelijk verbeterd.

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Volkswagen Passat

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.