Volkswagen ID.3 58kWh 1st Plus (2020) #3
autoreview
Signalement
Uitvoering | ID.3 58kWh 1st Plus |
---|---|
Versnellingen | 1, Automaat |
Bouwjaar | 2020 |
Jaar van aanschaf | 2020 |
KM-stand laatst | 65.000 km |
Had er meer van verwacht
- 65.000 km
Onze eerste EV en eerste VW ondanks dat we al 35 jaar auto's hebben. Heel simpel gezegd EV bevalt VW niet. Zeker de eerste jaren waardeloos info systeem (nu na enkele updates is het nog steeds langzaam maar het werkt meestal goed), alleen maar problemen die niet of slecht worden opgelost door VW. We hebben nooit stilgestaan maar Dé service van VW is ronduit slecht, verbaasd mij dus ook niet dat het niet goed gaat met het bedrijf. Je moet maanden wachten voor een afspraak, houden je aan het lijntje. De auto rijd echt fijn en is verrassend ruim, 16-17 Kwh per 100 is niet echt super maar er is wel flink wat accu degradatie, in de winter haal je amper 250km en in de zomer 300. Aanzicht is dat geen groot probleem voor ons maar soms onhandig. Vakanties doen wij niet met de auto, deden we ook niet meer met de vorige maar nu zeker niet meer. Onze conclusie, volgende zeker een EV maar geen VAG meer, nooit meer. Ik denk dat de KIA EV 3 een goede kanshebber als opvolger is en dan met de 81 Kwh accu, wellicht dan toch weer op vakantie met de auto.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Had je deze auto's al gezien?

Volkswagen ID.3 First Plus 58 kWh | Leder| Stoelverw.|19 inch|
- 2020
- 59.325 km

Volkswagen ID.3 Pro 58 kWh | NIEUW BINNEN | Navigatie | Stuur-/Stoelverwarming | Apple Carplay | Parkeersensoren | ACC |
- 2023
- 50.333 km

Volkswagen ID.3 204pk First Plus 58 kWh | SOH 89% | Navigatie | Stoelverwarming | Adaptive Cruise
- 2020
- 42.612 km