Volkswagen Golf 1.5 C (1981)

autoreview

Volkswagen Golf 1.5 C (1981)

Signalement

UitvoeringGolf 1.5 C
Versnellingen4, Handgeschakeld
Bouwjaar1981
Jaar van aanschaf1996
KM-stand bij aanschaf44.000 km
KM-stand laatst44.000 km
Lezerswaardering: 25%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

aanschaf

  • 44.000 km

Stom toevallig kwam ik een wel heel mooi golfje tegen van type 1
beige 44.000 echte kilometers, van binnen beige van buiten beige, puntgaaf, met automaat. Ik zou een andere auto moeten hebben omdat we veel minder kilometers reden sinds kort. We hadden een golf diesel type 2. Het geheel was zo goed als nieuw.
Mijn vrouw was er helemaal weg van. Nog eens langsgelopen EN er liepen ook andere geinteresseerde kopers. Direct knoop doorgehakt en mijn oudste zoon. Toen nog in draagstoeltje er in gezet. Meenemen dat ding.
Van deze impulsieve koop hebben we geen dag spijt gehad.
Hij was echt zo goed als nieuw voor f 6000,- Mij hoor je niet klagen. Alleen de banden waren wat uitgedroogd bij de koop. Nadat ik bijna onder een vrachtwagen geslipt was bij een stoplicht dus maar snel vervangen voor een paar goede michelins.
Het verbruik was wel ouderwets. Als ik erg mijn best deed kon ik net 1:13 halen maar meestal gebruikte Claus zoals we hem genoemd hadden meer. Kittige motor ook. Je kunt er heerlijk mee doorhalen en het idee hebben in een raceauto te zitten. Olieverbruik nul. Alleen onderhoud en dat was het.
Een trekhaak van de sloop gehaald en er zelf ondergeschroefd. De garage het elektriciteit laten doen. Mooi klein aanhangwagentje en zo konden we toch nog alles meenemen wat we wilden.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (7)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.