Volkswagen California (2012)
autoreview
Signalement
| Versnellingen | 6, Automaat |
|---|---|
| Bouwjaar | 2012 |
| Jaar van aanschaf | 2025 |
| KM-stand bij aanschaf | 161.000 km |
| KM-stand laatst | 161.000 km |
Wow
- 161.000 km
Er zijn veel bestelbussen en van bestelbussen afgeleide campers maar om de een of andere reden sprong de VW Transporter er voor mij altijd uit. En de camperuitvoering, de California, al helemaal.
Een uitgebreider verhaal volgt later (net als foto's), voor nu even een eerste bericht.
Er is heel veel positiefs te melden, de camper ziet er nog zo goed uit, hij rijdt al eens zonnetje mede dankzij de automaat en flink vermogen (180pk).
Dat laatste is ook meteen een bedenking, de 180pk BiTDi staat nu bepaald niet bekend om z'n betrouwbaarheid.
Voorlopig mag dit daarom de pret niet drukken, de California is geweldig!
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Volkswagen California 2.0 TDI 103kw | Poptop generation | Hefdak| Apple Carplay/ Android auto | Fietsendrager| Trekhaak|
- 2014
- 119.212 km

Volkswagen California 2.0 TDI T6.1 | Slaaphefdak | 5 Zitplaatsen | Leder | Koelkast | SfeerLED | Luxe Fiamma Luifel
- 2020
- 100.272 km

Volkswagen California Ocean automaat + TOPSTAAT + VOL OPTIES
- 2016
- 81.525 km
Lees ook

Praktijkervaring BMW X1 (2022- ): Gebruikers loven zuinige aandrijflijn, spraakassistent irriteert

Toch nog onderscheidend karakter in de budgethoek van Stellantis: Fiat Grande Panda en Opel Frontera

Zij een lift, hij een terugreis: Jan vroeg in Marokko stonede hippies om zijn benzine te betalen

Met deze 7-serie voorganger kwam BMW iets dichter bij Mercedes-Benz

Lezersreacties (0)
Reageren