Volkswagen Bora Variant 1.8 5V Turbo Highline (2002)

autoreview

Volkswagen Bora Variant
Volkswagen Bora VariantVolkswagen Bora VariantVolkswagen Bora VariantVolkswagen Bora VariantVolkswagen Bora VariantVolkswagen Bora VariantVolkswagen Bora VariantVolkswagen Bora - interieurVolkswagen Bora - interieurVolkswagen Bora - interieur

Signalement

UitvoeringBora Variant 1.8 5V Turbo Highline
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2002
Jaar van aanschaf2006
KM-stand bij aanschaf136.000 km
KM-stand laatst173.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

fantastisch

  • 173.000 km

Een heerlijke "volle" auto met een heerlijke motor, die anders als vermeld een 20V is.
Ik was op zoek naar een byzondere auto die niet teveel opvalt. Tot nu toe 1 probleem gehad met 1 van de bobines. Elke cilinder heeft er 1 en 1 was er stuk. Snel gevonden en gemaakt. Laatst was de gasklep vervuild. Na schoonmaak geen probleem meer. Dit komt door die goedkopere benzines.
Ben zeer tevreden alleen met 3 opgroeiende meiden wordt de ruimte nu wat krap op de achterbank. Kofferruimte is wel lekker ruim en voorin is het ook goed vertoeven.

Van een tevreden bestuurder.

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.