Toyota RAV4 2.0 VVT-i 4WD Executive Business (2011)

autoreview

Toyota RAV4
Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4

Signalement

UitvoeringRAV4 2.0 VVT-i 4WD Executive Business
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2011
Jaar van aanschaf2015
KM-stand laatst0 km
Lezerswaardering: 25%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Ik heb mijn Vito in geruild voor deze Rav4 en uitdrukkelijk gevraagd of hij de caravan kon trekken en volgens de verkoper was dat zo. In de praktijk bleek dat hij in de hoge toeren een beetje trok in de lage toeren stelde het helemaal niets voor. In de Ardennen haalde hij, met pijn 60 km in zijn 3e versnelling tussen 3500 en 4000 toeren. Ik vond het helemaal niets. En heb de Rav4 dan ook na 4 maanden gebruik ingeruild voor een echte auto.
Eerst dacht ik : Het ligt aan mij. Maar op het internet vind je meerdere mensen die het zelfde probleem hebben. Maar ook meerdere die zeer tevreden zijn. Toen dacht ik misschien is het alleen deze auto. Ik ben met de auto en de caravan naar de dealer gereden en die keek er niet eens naar.
Mijn advies mocht U een goede caravan trekker zoeken probeer dat eerst uit ga niet af op wast autoverkopers zeggen.

5,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

PRIVATE LEASE Toyota RAV4

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (10)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.