Toyota Corolla Verso 1.6 16v VVT-i Linea Sol (2002)

autoreview

Toyota Corolla Verso
Toyota Corolla VersoToyota Corolla VersoToyota Corolla VersoToyota Corolla VersoToyota Corolla VersoToyota Corolla VersoToyota Corolla Verso - interieurToyota Corolla Verso - interieur

Signalement

UitvoeringCorolla Verso 1.6 16v VVT-i Linea Sol
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2002
Jaar van aanschaf2009
KM-stand bij aanschaf109.000 km
KM-stand laatst118.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Bevalt perfect!

  • 118.000 km

Het werd tijd voor een andere wagen, we reden een Volvo 850, maar wilden wat hoger zitten. Welke wagen kan de Volvo vervangen?
Eigenlijk alleen een andere Volvo kan een Volvo vervangen. Maar gezien de eis om wat hoger te zitten, kwamen wij na heel wat auto's te hebben bekeken uit bij de Toyota Corolla Verso.

De eerste tijd wat het vooral erg zoeken naar een fijne zitpositie, pas na een paar maanden was die gevonden. Waarschijnlijk had dit te maken met het niet in diepte te verstellen stuur en de ervaring met de Volvo zetels.
Maar nu kan ik zeggen dat wij de Toyota erg fijn vinden rijden.
Erg makkelijk in het gebruik is en dat vooral de hoge zitpositie een eis is geworden voor onze volgende auto's. Met name de kinderen in hun stoeltje zetten is erg prettig in een hoge auto.
Dit is een absoluut groot voordeel t.o.v. de Volvo.
Verder ziet hij er van binnen gewoon goed uit en is de uitrusting dik in orde.

De Toyota bevalt verder zoals je mag verwachten van een Toyota, alle voelt degelijk aan en er hebben zich nog geen problemen voor gedaan. Ik ben zelfs al aan het kijken naar een RAV4, welke onze andere auto waarschijnlijk gaat vervangen. Dit zegt denk ik genoeg over de waardering van het merk. Het verbruik ligt zo rond de 1:13, wat erg netjes is voor een wat hogere auto.

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.