Toyota Corolla Touring Sports 1.8 Hybrid Business Plus (2020)

autoreview

Toyota Corolla Touring Sports 1.8 Hybrid Business Plus (2020)

Signalement

UitvoeringCorolla Touring Sports 1.8 Hybrid Business Plus
Versnellingen1, Automaat
Bouwjaar2020
Jaar van aanschaf2020
KM-stand bij aanschaf8 km
KM-stand laatst1.700 km
Lezerswaardering: 48%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Kop eraf

  • 1.000 km

De auto een week in bezit en een paar leuke testritten gehad, zowel snelweg (5.8l/100) als binnendoor (4.6l/100). De auto is op snelheid lekker stil, versnellen een kleine leeuw die z'n kop weer houdt als ie op snelheid is. De adaptive cruisecontrol icm lane departure assist is op de lange steady stukken erg fijn en geeft zo nu en dan een kleine (uitschakelbare) stuurcorrectie. Met handen aan het stuur (piepje als je dat niet doet) kan hij op de snelweg redelijik autonoom rijden met al deze systemen ingeschakeld en houdt goed (instelbaar) afstand tot de voorganger. Hij is qua verbruik een klein beetje minder zuinig dan mijn vorige handgeschakelde 6-versnellings bak 1.6 diesel (R. Scenic) maar qua comfort wel heel erg gelijkwaardig. Je wordt min of meer gereden. Qua bergruimte is hij helemaal ok, wel minder dan de vorige auto met al z'n lades en bodembakken. Echter ervaring, hoe meer opbergruimte, hoe meer zooi je meesleept. Fijne auto tot nu toe.

Android Auto

  • 1.000 km

Deze auto wordt vanaf 2020 voorzien van ondersteuning van Android Auto en tevens Apple Carplay. Ik gebruik Android Auto en dan is navigeren met Google Maps of Waze bijzonder prettig (en goedkoop). Download je de benodigde kaart vooraf op je telefoon dan vliegt de 4G data ook niet de bocht uit.

Verkeersbordenherkenning

  • 1.700 km

Het standaard systeem om verkeersborden te herkennen is eerder een spelletje voor onderweg, "herken het verkeersbord in je display", of "wat gaat er fout". In het woud van uitzonderingen op de NL wegen is dat misschien ook niet makkelijk. Hoe dan ook, eerder fout dan goed wat er wordt aangegeven.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

PRIVATE LEASE Toyota Corolla

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (4)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.