Toyota Avensis 2.4 16v VVT-i D4 Linea Luna (2004)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Avensis 2.4 16v VVT-i D4 Linea Luna |
---|---|
Versnellingen | 5, Automaat |
Bouwjaar | 2004 |
Jaar van aanschaf | 2020 |
KM-stand bij aanschaf | 155.108 km |
KM-stand laatst | 155.108 km |
Back to the Avensis
- 155.108 km
Ik heb nog niet zoveel ervaring opgedaan met deze Avensis, wel hadden wij eerder een Avensis van het eerste type, 2.0 I met Linea Sol uitvoering met automaat .
Deze Avensis is echt de topper van dat moment, ook al is er nog een duurdere uitvoering in Exclusieve uitvoering.
Zoals Toyota groot heeft gemaakt een goed schakelende 5 bak met automaat die nergens rammelt of kraakt, ook al is de auto van 2004.
De auto schakelt goed en boterzacht, de rest is allemaal prima en dik in orde.
Veel kan ik er nu nog niet over zeggen, alleen dat het een fijne aanvoelende en rijdende auto is met een heuse 2.4 met automaat (5 bak).
Trouwens tevens een dikke pluim voor van der Linden auto''s die de auto een weekje voor mij kon vasthouden omdat wij zo'n anderhalf uur van Meppel af wonend zijn.
Later zal ik u op de hoogte houden van mij verdere ervaring, tot op heden een fijn rijdende auto, topklasse zoals van Toyota verwacht..
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.