Suzuki Alto 1.0 GLS (1998)

autoreview

Suzuki Alto

Signalement

UitvoeringAlto 1.0 GLS
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1998
Jaar van aanschaf1998
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Mijn Alto is een schat: nooit problemen. Hij (Zij?) start onder alle weersomstandigheden bij de eerste draai van de sleutel. Naar de garage alleen in geval van beurten. Verder is bij ’allene’ bezetting de auto best pittig: ik heb erover gedacht om er een GTS logo op te plakken. Ook leer je met deze auto uitstekend om defensief te rijden, je bent je er voortdurend zeer van bewust dat er niets van je overblijft in geval van een ongeluk. De bagageruimte is niet groot bij neergeklapte achterbank, maar enorm bij verwijdering van de hoedenplank en bank. Reactie van een Engelsman op een camping in dat prachtige land: ’A question: How does this (wijzend op onze grote de Waard tent) fit into that? (wijzend op de Alto). Een zwak punt? De elasticiteit van de motor laat te wensen over. Verder niets dan lof!

PROBLEMEN

Geen enkel probleem, dus

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.