Subaru Outback 2.5i Premium (2022)
 
Gebruikersreview

Subaru Outback 2.5i Premium (2022)

Signalement

UitvoeringOutback 2.5i Premium
Versnellingen1, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2022
Jaar van aanschaf2026
KM-stand bij aanschaf60.688 km
KM-stand laatst60.688 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Aanschaf

  • 60.688 km

Tja dan loop je na een afspraak te maken voor onderhoud bij de dealer door de showroom en dan kom je de Outback tegen welke qua kleur, leeftijd en kilometerstand erg aantrekkelijk is. Een proefrit en wat overtuigingskracht van mijn echtgenote deed mij overstag gaan.

Wat een andere auto dan de gene die we hadden. Voor de kenners zijn we van de BS naar de BT overgestapt.
Heden de Outback opgehaald. Wat een mooie kleur is de antraciet grijs metallic, zeker gepoetst en in de zon.

De eerste kilometers,
Na het ophalen bij Eickhof in Apeldoorn was het genieten ten top en wat een andere auto is de BT ten opzichte van de BS. De cvt reageert heel anders dan bij de gene van 2019. De stoelen zijn anders van vorm waardoor er meer comfort is. De kofferbak lijkt groter en de achterklep gaat sneller open en dicht. Zo kunnen we nog wel doorgaan.
Een hele mooie navigatie met TomTom ondersteuning en hun bekende menu.

Is er dan niks te klagen?
Jazeker, dat is de opgelegde veiligheidsmaatregelen. Alle piepjes die afgaan tijdens het rijden. Gelukkig zijn er ook piepjes bij die met een paar handelingen uit te zetten zijn.

Binnenkort meer, dus wordt vervolgd……

Brandstof verbruik nog niet gemeten.
Olieverbruik nog niet gemeten.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lees ook

Lezersreacties (3)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.