Smart fortwo coupé MHD pure 52kW (2009)
autoreview
Signalement
Uitvoering | fortwo coupé MHD pure 52kW |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2009 |
Jaar van aanschaf | 2010 |
KM-stand laatst | 2.000 km |
smart fortwo leenauto
- 2.000 km
Ik had het genoegen om toen de smart fortwo mhd 52 kw net uit was om hem een dag te lenen omdat mijn roadster een grote beurt kreeg.
Eerste indruk van de auto is dat hij toch wel erg klein is als je hem ziet. Wanneer je instapt veranderd dat want aan been en hoofd ruimte in de smart fortwo heb je genoeg. Qua design van binnen is het er op vooruit gegaan iets mooiere materialen gebruikt dan in de voorgaande modellen, maar toch blijf ik het er een beetje simpel uitzien.
rijeigenschappen
Wanneer je wegrijd moest ik er eerst even aan wennen dat de versnellingsbak automatische op handgeschakeld staat in tegenstelling tot de roadster die in zijn automaat begint. Ik zat dus al snel in de 6000 toeren.
In de stad is de fortwo heerlijk om mee te rijden redelijk rap en stuur soepel door alle bochten heen.
Op de snelweg is het een ander verhaal. Ik vond hem erg schokkend rijden en die dag stond er veel wind dus kon ik niet harder dan 80-90 want dan voel je de auto heen en weer zwabberen.
Op deze fortwo zit ook het start stop systeem. Ik vond dit erg wennen omdat bij het wegrijden het nog wel een tijdje duurt voordat hij gestart is. tevens geeft het een redelijke schok door de auto heen als hij start wat niet echt aangenaam is.
conclusie
Heerlijke auto voor in de stad maar voor woon werk verkeer over de snelweg vind ik hem niet ideaal.
cijfer 6.5
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.