Smart City-Coupé cabrio & passion 55pk (2000) #2

autoreview

Smart city-coupé cabrio

Signalement

UitvoeringCity-Coupé cabrio & passion 55pk
Versnellingen6, Automaat
Bouwjaar2000
Jaar van aanschaf2000
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Bijzonder ontwerp, veel binnenruimte, zeer gebruiksvriendelijk. Super handig in de stad (parkeren zelden een probleem), maar ook comfortabel genoeg op de snelweg. Heerlijk open rijden. Wel redelijk zijwindgevoelig bij snelheden boven de 100. Redelijk comfort, uitstekend weggedrag voor een auto met zo"n korte wielbasis. Speciale Grundig smart radio met soundsystem is fenomenaal goed!

PROBLEMEN

Er zijn problemen geweest met de cabrio-kap. Tot 2 keer toe is het mechanisme stuk gegaan en zonder problemen binnen garantie verholpen. Enkele onderdelen waren te zwak uitgevoerd en zijn vervangen door sterkere.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.